Za nami kolejna edycja Eurowizji, świetnego show, który ogląda cały świat. Oczywiście to żart. Może i ogląda sporo osób, ale jest to ostatnio widowisko na żenująco niskim poziomie.

Czy Eurowizja jest ustawiana?
Wiele na to wskazuje. To nie tylko moje spostrzeżenia, jest masę artykułów, w których znajdziemy wypowiedzi ludzi, którzy uczestniczyli w tym od środka, pierwszy artykuł z brzegu:

https://www.wprost.pl/zycie/130533/Ustawiona-Eurowizja.html

Według mnie maczają w tym palce głównie środowiska lewicowe, nie bez powodu widzimy takie coś jak kobieta z brodą. Jest to promowanie odmienności lub czegoś związanego z polityką tak jak w tym roku. Myślicie, że nie bez powodu wygrała Ukrainka śpiewając o Tatarach? To wszystko było ukartowane, przecież

ta piosenka jest tak słaba, że aż uszy bolą, Rosjanie mieli dostać pstryczek w nos i tyle. Jak ktoś wierzy, że to przypadek i czekał z niecierpliwością na wyniki to dla mnie ta osoba chyba nie wie co się wokół niej dzieje na świecie i czerpie informacje tylko z tego co w tv powiedzą.

Eurowizja była znośna, ale to kiedyś. Lata dawne nie wrócą, lata kiedy mogliśmy się ciszyć z dobrego występu np. Edyty Górniak. Teraz wystawiamy takie coś jak Cleo i Donatan nawet nie rozumiejąc o czym ta piosenka, bo widząc ją ktoś wyrabia sobie jednoznaczne zdanie.

Nie bez powodu niektórzy nazywają Eurowizję świętem piosenki a inni symbolem kiczu. Dla mnie to mix czasem dobrych piosenek z przeważającą ilością tandety na którą szkoda oczu. Strzelam, że wystawiając czarnego geja lub transa mielibyśmy ogromne szanse na wygraną, bycie muzułmaninem byłoby również sporym atutem.

Komentarz przez FB (niżej możesz skomentować post nie mając konta na Facebook)
Pokaz to swoim znajomym!
Share