Wielki szum wywołały ostatnio niebieskie znaczki na Twitterze. Elon Musk zapowiedział, że staną się one płatne i internet wybuchł.

Czy niebieskie znaczki będą obowiązkowe?

Nie, mają one być tylko dla tych, którzy tego chcą.

Ile będą kosztować niebieskie znaczki weryfikacyjne na Twitter?

Mają kosztować 8 dolarów, jednak możliwe, że w innych krajach będzie to inna cena, w zależności od tego jaka jest waluta.

Czy to się sprawdzi?

Pomysł sam w sobie jest dobry, ale zostawiłbym niebieskie znaczki te, które były do tej pory), a w inny sposób oznaczałbym te, które będą pojawiać się za 8 dolarów. Już teraz mieliśmy sytuacje podszywania się pod znane marki, przez co jedna z firm straciła mnóstwo pieniędzy.

Wprowadzenie niebieskich znaczków dla wszystkich profili może oznaczać całkowitą dezinformację. Nie nazwałbym tego także weryfikacją – tutaj powinno zostać użyte inne określenie. Profile, które nie będą posiadać niebieskich znaczków będą posiadać niższą widoczność/zasięgi.  Do tego nie mam zastrzeżeń – to nie moje podwórko.

A tu coś poprawę humoru:

stephen king elon musk twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

Twitter po szokujących niektórych zwolnieniach „o dziwo” nadal działa, więc jak widać bez tysięcy ludzi niewiele się zmieniło. Czy te wszystkie działania to jeden wielki trolling Muska, a może ma jakiś plan długofalowy? Dodatkowo może ktoś za tym wszystkim stoi – o tym przekonamy się zapewne niebawem:)

Pokaz to swoim znajomym!
Share