Odkąd tylko PiS doszedł do władzy możemy zaobserwować bitwę o demokrację. Tak ostrej bitwy nie widziano od czasów Grunwaldu w 1410, a takiego kwiczenia podczas odrywania od koryta nie słyszano w żadnej rzeźni jeszcze. Świnki nie mogą zrozumieć, że ich czas dobiegł końca i czas na zmiany, LEPSZE zmiany. Zmiany, które niekoniecznie popieram, jednak o wiele lepsze. Skąd ten kwik? Przecież PiS wygrał demokratycznie, większość ludzi głosujących zaznaczyło, że powierzają im rządy, że ufają im, więc o co to halo? O to, że w portfelach niektórych będzie mniej pieniążków, co mnie akurat bardzo cieszy, koniec z kolesiostwem. Dla mnie PiS i tak za mało się dobrał do ich tyłków, powinien ich tak przycisnąć by aż stękali. Poczekamy też co zrobi Macierewicz, bo może i co niektórzy będą stękać już niedługo 🙂

 

Spór o Trybunał Konstytucyjny

Czy wiecie w ogóle co to jest Trybunał Konstytucyjny i jakie są jego zadania? Tak jak myślałem – nie, tak odpowiada właśnie 90% ludzi w Polsce. Czy przeciętnego Kowalskiego obchodzi jakiś TK? Czy to powód by wyjść na ulicę? No raczej nie, więc kto tym steruje? Elyty, które zostały odsunięte od władzy i stanowisk, ich rodziny – czy to nie oczywiste? Serio myślicie, że tak nagle normalni ludzie się zebrali i wyszli demonstrować

przeciwko czemuś co robiono od dawien dawna i PiS nic innego nie robi co robiła poprzednia władza, bo PO tak niby zawsze przestrzegało tego co mówił Trybuna Konstytucyjny? Zabawne.

Aborcja

Temat sztucznie wywołany. Temat ciężki, ale rozdmuchany po to by zrobić mętlik w głowach o jakiejś wolności kobiety, że będą kobiety skazywane na więzienie, nie będą mogły robić badań prenatalnych i tym podobnych bzdurach.

Zmiany w telewizji publicznej

Jak PO wyrzucało z telewizji niewygodnych dziennikarzy to już nikt nie pamięta? No to proszę:

 

Podatek bankowy

Ja się wcale nie dziwię np. Ryszardowi Petru czy Nowoczesnej, że krzyczą, ale inne partie? Zwykłego obywatela tak boli, że banki będą miały większe podatki? Już odpowiadam – hahahah. Większość ludzi chce by właśnie wielkie korporacje czy banki płaciły podatki, a czy to słuszne to już inna bajka.

KOD i demonstranci
Na czele widzimy pana, który nawet nie płaci alimentów, Ryszarda bankowca Petru czy Tomasza Lisa, który tylko pluje jadem na swoim na przykład Twitterze. Za żenujące „wpadki” np. z córką Andrzeja Dudy powinien dawno wylecieć. Jego programy były nieobiektywne, widać było stronniczość w stosunku do rządzącej partii, gdyby nie jego cięty język i znani goście jego program byłby zwyczajnie dnem.
Czy to przemówienie Wam kogoś nie przypomina? Hmm ale to pozostawię może dla siebie:) Jak widać Tomasza Lisa boli ta strata pracy aż tak, że wyszedł przemawiać, może w końcu dotarło do niego, że nikt go już nie będzie chciał zatrudnić, bo jest słabym dziennikarzem?

To natomiast przeciętne ludziki z demonstracji:

Coś trzeba dodawać?:)

fotografia: PAP/Rafał Guz ***Zdjęcie do depeszy PAP pt. W Warszawie manifestacja Komitetu Obrony Demokracji***

Pokaz to swoim znajomym!
Share