Niedługo Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janerio. Podczas nich dwoje brytyjskich sportowców może zostać pierwszymi transseksualnymi uczestnikami igrzysk w historii. Są to kobiety, które zmieniły płeć na męską. Póki co nie ujawniono nazwisk, ale wcześniej już podobno reprezentowali kraj w zawodach międzynarodowych, a płeć zmienili już lata temu.
Ja się pytam – co się dzieje z tym światem. Już nawet w sporcie dopuszcza się takie osoby? Czy to fair? Nie sądzę. Jeszcze można się spierać czy jakieś plusy ma kobieta zmieniona na

faceta, ale odwrotnie to już chyba nikt nie ma wątpliwości. Może powinni sobie zorganizować swoje zawody i tam rywalizować między sobą? Przecież facet ma większą masę czy objętość płuc, jego warunki są o wiele lepsze do uprawiania sportu. Takie osoby nie powinny rywalizować, bo szanse nie będą wyrównane. Kobiety mogą się kłócić, ale w niemal każdym sporcie osiągają gorsze wyniki niż mężczyźni i to jest sprawa niekwestionowana, więc litości, aż tak trzeba wpychać homoseksualną propagandę za cenę równej walki między zawodnikami? Tacy mogą tylko walczyć np. w szachach, chociaż i tam nie do końca;) Co dalej będzie? Może zwierzęta dopuścimy, dzieci 2 letnie?

Także chłopy zakładajcie spódniczki i jazda na bieżnię, mamy spore szanse na medal:)

Pokaz to swoim znajomym!
Share