Może w końcu polskie media przestaną krzyczeć jakich to Polska ma złych kibiców, którzy tylko bić się potrafią. Jak widać walki kibiców to codzienność, nawet na takich imprezach jak Mistrzostwa Europy.
Moim zdaniem niesłusznie dano karę Rosji, co niby mają zrobić, powiedzieć kibicom by się nie bili? Dobre, na pewno posłuchają i już będą siedzieć spokojnie. Tylko czekam aż ich wyrzucą z turnieju to wtedy dopiero pewnie zobaczymy prawdziwe zamieszki. Oczywiście, jeśli dotrzymają słowa, bo mógł

to być straszak oczywiście. Rozumiem kary dla klubów, które nie potrafią lub raczej nie chcą wyrzucić ze swoich stadionów chuliganów, ale jak ma niby to zrobić Rosja czy Anglia gdy ich kibice wyjechali za granicę i robią burdy? Nic nie mogą zrobić, a stracą tylko na tym zwykli kibice i piłkarze. Takie kary nie mają sensu, zresztą gdy cofniemy się do dawnych lat to nie takie walki były i sensacji nie robiły. Co ciekawe o naszych kibicach jest dosyć cicho, chyba się dobrze kryją, albo wcale tacy źli nie są jak o nich się mówi;)

Pokaz to swoim znajomym!
Share