Jeśli jakimś cudem ktoś już trafił na blog i go czyta to pasowałoby się przywitać:) Więc cześć, mam nadzieję, że co jakiś czas będziecie tu zaglądać i namiętnie czytać nowe wpisy. Będę się starać pisać systematycznie, nie chcę być kolejnym blogiem, który umarł po drugiem wpisie. Tworzę go głównie dla siebie, od razu coś testując. Mam już małe doświadczenie w blogosferze no i że tak powiem „troszkę” większe, jeśli chodzi o marketing internetowy czy tworzenie stron. Zajmuję się tym już od dobrych kilku lat z małymi sukcesami, ale to już nie mi oceniać.

O czym będę pisać na blogu?

O wszystkim, z naciskiem na trudne tematy, czasem zahaczę o politykę czy SEO, więc rozbieżność jest dosyć spora:) ednak proszę nie wrzucać mojego bloga do kategorii lifestyle, bo nie zamierzam się z tym nawet identyfikować. Większość tego typu blogów to zwykły chłam.

Nie bójcie się, nie gryzę i komentujcie, jeśli macie coś do powiedzenia na dany wpis, postaram się na każdy komentarz odpowiedzieć jak najszybciej. Możecie również sami podawać propozycję tematów.

Pozdrawiam i miłego czytania.

Pokaz to swoim znajomym!
Share